TECHNICAL WRITER [ZSF-STW20]

Megbízónk

Megbízónk egy multinacionális telekommunikációs csúcstechnológiákat fejlesztő vállalat. Budapesti leányvállalatuknál két üzletágban tevékenykednek: IT és műszaki szakszövegírás.Most a műszaki szakszövegíró csapatba keresünk munkatársakat junior, medior és senior szintekre egyaránt.

Feladatok

  • Összetett, közönségközpontú műszaki dokumentáció írása, szerkesztése, frissítése és kiegészítése.
  • Szoros együttműködés a szoftverfejlesztő csapatokkal, írókkal, szerkesztőkkel az integrált dokumentáció biztosítása érdekében.
  • Információk technikai felülvizsgálata, ellenőrzése.
  • Az ügyféllel történő egyeztetés során a szöveg formai és tartalmi összeállítása.

Követelmények

  • Egyetemi/Főiskolai végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki beállítottság
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny

  •  Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Az anyaországban a top 15 vállalat között szerepel
  • Skandináv szervezeti kultúra
  • Dolgozóbarát attitűd
  • Ergonómiailag kialakított, modern iroda
  • Szakmai és soft skill tréningek
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Masszázs, csocsó, biliárd lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Focus Consulting Kft.