Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

Technical writer

Partnerünk intelligens közlekedési rendszereket fejlesztő K&F központjába keresünk Technical writer munkatársat.

Key Responsibilities:

* Vasúti jelző- és biztonsági rendszerek műszaki dokumentációjának készítése angol ÉS német nyelven (mindkettő szükséges)
* Kapcsolattartás különböző csapatokkal, a fejlesztéstől a projektmenedzsment területéig
* A komplex műszaki szövegek átalakítása célcsoportok számára
* Review-k és a fordítás koordinálása
* Nagyrészt önálló munkavégzés egy technical writer-ekből álló csapatban.
* Szoftverfejlesztési projektek minőségbiztosítási feladatainak koordinálása, fejlesztése

Qualifications:

* Felsőfokú végzettség
* Minimum 2 év Technical Writer munkakörben szerzett tapasztalat
* Angol és német kommunikációképes nyelvtudás
* Műszaki dokumentációkészítés módszereinek ismerete
* Magabiztos tudás szövegszerkesztés területén
* Kiváló kommunikációs készség, együttműködés, csapatszellem.

Benefit

* Tapasztalat XML-alapú szerkesztőszoftverekkel
* Vektorgrafikai formátumok ismerete
* Informatikai vagy mérnöki háttér.

We offer

* Versenyképes juttatási csomag
* Modern, nemzetközi munkakörnyezet
* Sokféleség és elfogadás
* Teljesítmény és egyéni hozzájárulás értékelése
* Különböző gondolkodásmódok figyelembevétele és értékelése.

Please click the Apply button and send us your CV.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.