A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Technical Writer

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vasúti jelző- és biztonsági rendszerek műszaki dokumentációjának készítése angol és német nyelven,
  • Kapcsolattartás különböző csapatokkal, a fejlesztéstől a projektmenedzsment területéig,
  • A komplex műszaki szövegek átalakítása célcsoportok számára,
  • Review-k és a fordítás koordinálása,
  • Nagyrészt önálló munkavégzés egy technical writer-ekből álló csapatban.

Milyen elvárásaink vannak feléd?

  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol és német kommunikációképes nyelvtudás,
  • Műszaki dokumentációkészítés módszereinek ismerete,
  • Magabiztos tudás szövegszerkesztés területén,
  • Kiváló kommunikációs készség, együttműködés, csapatszellem.

Mi az ami előnyödre válhat?

  • Ha van tapasztalatod XML-alapú szerkesztőszoftverekkel,
  • Vektorgrafikai formátumokat ismersz,
  • Informatikai vagy mérnöki háttérrel rendelkezel.

Miért csatlakozz a Siemenshez?

  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Siemens Mobility Kft.