Van tapasztalatod szövegírásban, VAGY szívesen kipróbálnád magad ezen a területen?

Komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv Partnercégünk most JUNIOR-MEDIOR- SENIOR kollégák jelentkezését is várja TECHNICAL WRITER pozícióra!

Lehetsz bárki- akár bölcsész, tanár, író, műszaki érdeklődésű, fordító, műszaki szakember, stb. - ha jó az angol nyelvtudásod, úgy gondolod jól írsz és kommunikálsz, szeretnél új területre evezni, műszaki szakszövegeket írni VAGY máshol írtál már szövegeket, ide mindenképp érdemes jelentkezned!

Ügyfelünk 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat jelenleg 120 fős, fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

Csatlakozz hozzájuk, írásra fel!

Feladatok:

  • Műszaki szakszöveg írása,
  • Dokumentumok létrehozása, amelyek segítik az adott termék vagy szolgáltatás használatát és alkalmazását,
  • Formázás, grafikai, multimédia, folyamatok és technológiák használata.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás,
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció,
  • Termék vagy szolgáltatás működésének gyors megértése.

Előnyök:

  • Műszaki érdeklődés, műszaki végzettség, műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Fordítói tapasztalat,
  • Bölcsész, tanár végzettség,
  • Műszaki Manager végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Skandináv munkakultúra (családbarát, emberközpontú),
  • Támogató fiatalos csapat,
  • Megbecsülés,
  • Ambíciók támogatása,
  • Továbbképzések biztosítása,
  • Hosszú távra terveznek a felvételt nyert kollégákkal,
  • Élvonalbeli fejlesztési technológiák és projektekben való részvétel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Projektmenedzser

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest , HOME OFFICE lehetőséggel,
  • Munkaidő: heti 40 óra, rugalmas munkavégzéssel,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda