EXPERT-MÁTRIX Kft.

ÁLLÁS LEHETŐSÉG

Tartószerkezeti szerkesztő

Ismételten bővíteni szeretnénk csapatunkat!

MUNKA LEÍRÁSA:

  • tervezési előkészítői feladatok elvégzése
  • önálló és/vagy csoportos tartószerkezeti tervek elkészítése felelős tervező felügyelete mellett
  • monolit és előre gyártott vasbeton szerkezetek zsaluzási és vasalási terveinek elkészítése
  • statikai számítások dokumentálása anyagjegyzékek összeállítása
  • kivitelezési és engedélyezési dokumentumok és dokumentációk összeállítása
  • építész és tartószerkezeti tervező kollégákkal való együttműködés

TÉGED keresünk, ha:

  • Építőmérnök felsőfokú diplomát szereztél/ vagy már felsőfokú tanulmányaidat megkezdted és az iskola mellett szívesen bővítenéd ismereteidet a fenti területeken, vagy
  • Építőipari gyakorlattal rendelkező építész technikus  vagy
  • Ismered az Autocad, AXIS VM, Consteel, Tekla Structure, SofiCAD programokat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel)
  • Munkádra igényes, precíz, megbízható, terhelhető és rugalmas vagy
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

ELŐNYT élvezel, ha:

  • Van angol/német nyelvtudásod
  • Van építőipari kivitelezésben szerzett ismereted, gyakorlatod
  • Építőipari, tervezői vagy kivitelezői tapasztalattal, illetve a szakmát érintően széles látókörrel rendelkezel
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • Műszaki ellenőrzésekkel kapcsolatos tapasztalatod van
  • Kiváló problémamegoldó képességgel, csapatjátékos hozzáállással rendelkezel
  • Tudod használni és értelmezni a vonatkozó szabványokat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai kihívások, változatos munkák
  • Szakmai fejlődés lehetőségét
  • Dinamikusan fejlődő üzletágba való bekapcsolódás
  • Fiatalos és lelkes csapat tagjává válhatsz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Ha felkeltettük érdeklődésedet várjuk FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL való jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: EXPERT-MÁTRIX Kft.