A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem (MATE) Médiaközpontja pályázatot hirdet

TARTALOMMENEDZSER

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Az uni-mate. hu és kapcsolódó weboldalak fejlesztése, napi szintű aktív kezelése.
  • Intézményi közösségi médiafelületek teljes körű menedzselése, fejlesztése, kreatív posztok készítése (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube).
  • Központi e-mail fiókok kezelése az üzleti levelezéskultúra betartásával.
  • Online marketing akciók tervezésében és kivitelezésében történő aktív részvétel.
  • Hírlevél szerkesztése, fejlesztése.
  • Közreműködés az egységes intézményi arculat biztosításában, új MATE brand építése.
  • Adminisztratív ügyintézés.

Pályázati feltételek:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Precíz, proaktív, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló helyesírás
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy státusz

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szövegírói tapasztalat.
  • Képszerkesztő programok felhasználói szintű ismerete.
  • Liferay felhasználói szintű ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai önéletrajz.
  • Motivációs levél a bérigény megjelölésével.
  • Iskolai végzettséget, esetleges szakképzettséget, nyelvvizsgát igazoló okiratok másolata.
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a bizonyítvány megkéréséről szóló postai feladóvevény másolata, vagy tudomásulvételi nyilatkozat arról, hogy amennyiben kiválasztásra került, úgy 3 hónapnál nem régebbi, eredeti hatósági erkölcsi bizonyítványt kell az alkalmazás előtt benyújtania,
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők a pályázati anyagba betekinthetnek.

A pályázat beérkezésének határideje: 2021.11.30.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázat sikeres lezárását követően azonnal betölthető.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A MATE Szervezeti és Működési Szabályzatában és a Foglalkoztatási Követelményrendszerben rögzítettek szerint.

Gödöllő, 2021.11.03.

Cégnév: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem