SZÖVEGÍRÓ/ PR MUNKATÁRS ANGOL NYELVTUDÁSSAL

Keresünk egy agilis, kreatív, tapasztalattal rendelkező szövegírót fürdőszoba, wellness, egészségmegőrzés témakörű tartalmak gyártására.

Összefoglaló

A Wellis Magyarország Zrt. a folytonos kapacitásbeli növekedésnek és fejlesztéseknek köszönhetően mára Európa vezető jakuzzi gyártójává vált.
Fő profilunk a hidromasszázs kádak, masszázs medencék és ellenáramoltatós úszómedencék gyártása, ami mellett szaniter termékek értékesítésével, forgalmazásával is foglalkozunk bel-, és külföldön egyaránt.

Feladatok

  • hírlevél szövegek írása brief alapján magyar és elsősorban angol nyelven,
  • honlapon megjelenő szöveges tartalmak megírása brief alapján magyar és angol nyelven,
  • Facebook postok írása magyar és angol nyelven,
  • sajtóközlemények megírása magyar és angol nyelven,
  • kapcsolattartás a sajtóval,
  • adminisztráció (Webkarbantartás)

Elvárások:

  • magas szintű angol nyelvtudás (írásban),
  • újságírói vagy szövegírói tapasztalat (referenciákkal igazolva),
  • PR munkakörben szerzett tapasztalat (referenciákkal igazolva),
  • nyitott személyiség, jó kommunikációs készség,
  • kreatív szemléletmód,
  • képesség önálló munkavégzésre, határidők betartására,
  • legalább 2-3 éves tapasztalat,
  • szakirányú végzettség,
  • tejles munkaidő vállalása

Amit nyújtunk

  • Folyamatos növekedésben lévő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége, együttműködő vezetés
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet és jókedélyű, összeszokott, szakmailag felkészült csapat, akik nagyban tudják segíteni, támogatni munkádat
  • Dolgozói kedvezmény, családtagok számára is elérhető rendezvények
  • Bejárás támogatás vagy a budapestiek bejárását céges buszjárattal támogatjuk

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Dabas

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Wellis Magyarország Kft.