A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Szolgáltatás-/termékmenedzser

kollégát keresünk budapesti központunkba.

Ami az új kolléga feladata lesz:

  • Szolgáltatási csomagok, finanszírozási termékek fejlesztése, kialakítása, bevezetése és menedzselése,
  • Termékdokumentumok kidolgozása,
  • Kínálati és keresleti adatok gyűjtése és elemzése, statisztikák és összehasonlítások elemző elkészítése,
  • A területtel kapcsolatos jogi, gazdasági és szakmai változások folyamatos nyomon követése,
  • Aktív részvétel a termékek törvényi előírásoknak megfelelő háttérfolyamatainak kialakításában, megszervezésében és felügyeletében,
  • Akciótervek kialakítása és végrehajtása, új ötletekkel hozzájárulás a fejlődés folyamatához,
  • Részvétel ügyviteli feladatok ellátásában és folyamatok optimalizálásában, kialakításában,
  • Ügyvitelhez kapcsolódó IT-implementációban és folyamatfejlesztésben való közreműködés,
  • Oktatási feladatok ellátása,
  • Értékesítés támogatása: részvétel kereskedelmi ajánlatok kidolgozásában és árazások kialakításában, tendereken és az Ügyfelekkel folytatott tárgyalásokban,
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel, azok munkatársaival.

Amit kérünk:

  • Felsőfokú végzettség, illetve felsőfokú szakirányú tanulmányok folytatását,
  • Termékmenedzsment/értékesítés támogatás területen szerzett min.2 éves tapasztalatot,
  • Aktuális értékesítési és marketing trendek ismeretét,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket (MS Office),
  • Magas szintű kommunikációs, prezentációs és problémamegoldó készséget,
  • Együttműködési képességet, csapatmunkára való fogékonyságot és alkalmasságot,
  • Precizitást, alaposságot, határidők tartását, terhelhetőséget,
  • Nyitottságot, szorgalmat, kitartást.

Előnyként értékeljük:

  • Excel magas szintű ismeretét,
  • Empátiát, kreativitást,
  • Angol nyelv középszintű ismeretét (írásbeli és szóbeli).

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkört,
  • Fejlődési és szakmai, üzleti tanulási lehetőséget,
  • Inspiráló csapatmunkát és felhatalmazással önállóan is végezhető feladatokat,
  • Innovatív tevékenységben való részvételt,
  • Sikeres vállalkozás nyújtotta perspektívát,
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet,
  • Laptopot, céges mobiltelefont.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Cégnév: Medicover Egészségközpont Zrt.