Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

Szerszámmérnök - Prés terület (Fejér megye)

Feladatok

  • Szerszám dizájn dokumentáció felülvizsgálata gyártás és jóváhagyás előtt;
  • Beszállítói szerszámpróbák és alapanyagok menedzselése;
  • Segítség nyújtása a szerszámkészítőknek a szerszámpróbák során;
  • Szerszámpróbákról jelentés készítése szerszám tökéletesítési javaslatokkal a fejlesztés során;
  • Ellenőrző eszközök tervezése és az alkatrészek fejlesztési szintjeinek nyilvántartása, amely releváns az alkatrész minőség jóváhagyásához;
  • Releváns mintadarabok megadása a későbbi folyamatokhoz és a minták összeállításához;
  • Mérnökségi változtatás kérvényezésének kezelése és bevezetése, a dizájntól a termelésig;
  • Együttműködés az NPI projektmérnökökkel új termékek bevezetése kapcsán;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (ennek hiányában releváns képesítés és min. 3-5 éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat);
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Présüzem és a présszerszámok, valamint O.E.E, CMM, Cpk, FMEA, ellenőrzési tervek stb. alapos ismerete

Előnyök

  • Mechanikai tervező szoftverek (AutoCAD, AutoCAD Inventor, CATIA) használatában jártasság

Munkavégzés helye

  • Mór

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/ 306-74-10 (Kobli Ágnes) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.