Ringier Axel Springer Magyarország Kft. által kiadott városi életmódportál, a NOIZZ.hu szerkesztőségébe vár

szerkesztő-újságíró

munkatársat.

Feladatok:

  • hírszerkesztés;
  • átvett anyagok megírása;
  • oldalszerkesztés;
  • lapügyelet,
  • tartalom készítése közösségi média-felületekre;
  • egyéb szerkesztő-újságírói feladatok ellátása.

Az ideális kolléga:

  • Lelkes, szeret online tartalmat gyártani, legyen az írott cikk vagy egy Instagram-sztori;
  • kreatív, önálló gondolatokkal rendelkezik, szereti kitalálni és megvalósítani ötleteit, ugyanakkor nem riad meg attól sem, ha más (külföldi és hazai) oldalakról kell virális tartalmat átvenni;
  • képben van a magyar és európai közélettel, politikai helyzettel és kiismeri magát Budapesten;
  • a következő témák közül legalább négy érdekli: klímaváltozás, környezetvédelem, filmek, sorozatok, technológia, nemek közötti egyenlőség, közösségi média, média szektor, zene, dizájn, építészet, egészséges életmód, városi élet, Budapest, szórakozás;
  • kiemelkedő íráskészséggel és helyesírással rendelkezik, gyorsan gépel;
  • egyenesen kommunikál, nyitott a kritikára;
  • folyamatosam arra törekszik, hogy fejlődjön;
  • megbízható, pontos;
  • magabiztos angol nyelvtudása van, képes önállóan megírni átvett anyagokat külföldi oldalakról;
  • képes külső helyszínről is tudósításokat küldeni írott formában;
  • képes új szoftverek kezelését megtanulni.

Előny:

  • korábbi, például egyetemi lapban való munkatapasztalat;

Ami a NOIZZ-nál vár:

  • Jó hangulat
  • Nyitott, toleráns, kísérletező légkör
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Újságíró, Riporter

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, ha korábban írtál már cikkeket, akkor küldd el emailben annak a 2-3 cikknek a linkjét, melyekre különösen büszke vagy.

Cégnév: RAS Magyarország Kft.