Randstad Hungary Kft.

Média partnerünkhöz keresünk Szerkesztő - Riporter kollégát.

Szerkesztő - Riporter

tasks:

Információk, háttéranyagok gyűjtése, kutatómunka végzése, téma kiválasztása

Helyi bejelentkezések, riportok, tudósítások, interjúk készítése

Az információk pontosságának, érthetőségének, hírértékének ellenőrzése

Időpontegyeztetés a riport alanyaival, együttműködés a stábbal

Sajtótájékoztatókon való részvétel

Anyagok szerkesztése, vágása, ellenőrzése

Műsor összeállításában való részvétel, szerkesztés

requirements:

Legalább 2 éves tapasztalatod van szerkesztő/riporteri munkakörben

Ismered a politikai/gazdasági világot

Előny: ha középszintű angol nyelvtudással rendelkezel

Felhasználói szinten ismered az MS Office programokat

our offer:

Támogató, innovatív légkört egy lendületes, fiatalos csapat

Sok kihívás

Szakmai fejlődést a szakma legjobbjaitól

Rugalmas munkavégzést

Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidőben

Változatos feladatok

Versenyképes fizetést és egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Randstad Hungary Kft.