SZENIOR TERMÉKMENEDZSER (LAKOSSÁGI JELZÁLOGHITEL)

Jelzálog termékmenedzserként dolgozol és úgy érzed, elakadtál a karrieredben? Szívesen lépnél a következő szintre, ezért új kihívásokat keresel?

Ha a válaszod igen, akkor nem kell tovább keresned, nálunk egy nagyszerű lehetőség vár most Rád!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Új termékek fejlesztése és bevezetése, az ehhez kapcsolódó IT fejlesztések specifikálása, marketing feladatok koordinálása.
  • Termék portfolió folyamatos karbantartása, termék életciklus menedzsment.
  • Kapcsolattartás társterületekkel és partnerekkel.
  • Projektekben való részvétel a termék céljait képviselve.
  • Értékesítési célok és ösztönző programok megvalósításának biztosítása, az értékesítési terület folyamatos támogatása.
  • Törvényi követelményeknek való megfelelés biztosítása, a hitelezéshez kapcsolódó állami támogatások kezelése.
  • Pénzügyi és üzleti tervezés, árazási startégia kialakítása és megvalósítása.

  • rendelkezel felsőfokú (közgazdasági) végzettséggel,
  • van 3-4 év termékmenedzseri tapasztalatod lakossági jelzáloghitel területen,
  • kreatív vagy és szeretsz új dolgokat kipróbálni,
  • számodra a probléma lehetőség,
  • könnyen megtalálod a közös hangot bárkivel,
  • szeretsz és tudsz önállóan, elmélyülten dolgozni,
  • könnyen meglátod az összefüggéseket.

Amit mi nyújtunk:

  • Nálunk nemcsak elmondhatod, de meg is valósíthatod ötleteidet.
  • Egy összetartó, jó hangulatú csapat tagja lehetsz.
  • Mi elismerjük a munkádat.
  • Szakmai tudásodat folyamatosan bővítheted.
  • Mi hosszútávon számítunk rád.
  • Rugalmas munkaidőt és home office lehetőséget biztosítunk.
  • Nálunk belső juttatások és kedvezmények várnak.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Cégnév: Magyar Nemzeti Bank