CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és Kommunikációs Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior marketing munkatárs

Téged várunk csapatunkba, ha releváns és minimum 2-3 éves munkatapasztalattal rendelkezel elsősorban termékmenedzseri, illetve márkakommunikációs területen. Szívesen kamatoztatnád korábban megszerzett szakmai tapasztalataidat 2020 egyik legjobb munkahelyén? Egy egyedülálló szektorban fejlesztenéd tovább tudásod és szeretnél egy kiváló csapat tagja lenni?

Ha a válaszod igen, Téged keresünk.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • a Szerencsejáték Zrt. teljes körű termékkommunikációs stratégiájának kialakításában való részvétel, annak hatékony támogatása, megvalósítása, együttműködés a kapcsolódó szakterületekkel,
  • nagyköltségvetésű, 360 fokos integrált termékkampányok, országos értékesítés-ösztönző akciók tervezése, operatív szervezése, kampánymenedzsment,
  • a vállalat arculati irányainak meghatározása,
  • üzletfejlesztési és egyéb stratégiai projektek koordinálása,
  • közreműködés a termékkommunikációt támogató piackutatások előkészítésében,
  • prezentációk, kimutatások készítése, azok ismertetése,
  • kapcsolattartás ügynökségi partnerünkkel.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, HA:

  • minimum 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel termékkampányok, márkakommunikáció, projektmenedzsment területen,
  • naprakész a szaktudásod termékmarketing és a legújabb digitális marketing trendek területén,
  • középfokon beszélsz angolul,
  • van tapasztalatod kreatív ügynökséggel történő kapcsolattartásban
  • munkádat az önállóság mellett a precizitás és a határidők pontos betartása jellemzi,
  • proaktív vagy, szeretsz csapatban dolgozni.

Előnyt jelent:

  • nagyobb produkciós kampányok szervezésében szerzett tapasztalat,
  • kreativitás,
  • új digitális marketing trendek átfogó ismerete,
  • arculati projektekben szerzett tapasztalat.

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • kiszámítható és biztonságos vállalati hátteret biztosítunk,
  • inspiratív, támogató, összetartó közösség vár
  • versenyképes fizetést és átlagon felüli juttatási csomagot kínálunk
  • felelősségteljes feladatok várnak, Magyarország legnagyobb kampányait koordinálhatod,
  • különleges, csak nálunk elsajátítható, izgalmas szakterületekbe kaphatsz betekintést
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk,
  • támogatunk szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt.
  • 2020 „Legvonzóbb Munkáltatója” szolgáltatások szektor kategóriában a magyar munkavállalók értékelése alapján (Randstad Award)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Szerencsejáték Zrt. Kft.