Szenior marketing menedzser (prémium és privát banki szegmens)

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • termékkoncepciók, termék stratégia kialakítása marketing kampányok (ATL, BTL), promóciók, akciók üzleti definiálása a prémium és privát banki szegmensben, elsősorban a befektetési termékek vonatkozásában
  • szakmai kapcsolattartás társterületekkel, üzletei projektekben irányítói szerep betöltése, felelősség a hatékony, határidőre történő leszállítása
  • terület működését érintő IT fejlesztések alakulásának nyomon követése
  • termékegyszerűsítési és termékjavítási javaslatok kidolgozása, versenytársfigyelés, hálózat szakmai támogatása, üzleti tervezés, piackutatási javaslatok kidolgozása
  • különös figyelmet kell fordítani az értékesítés támogatási területekkel a partnerség fenntartására és a termékek és szolgáltatások kialakítása során korai bevonásukra
  • a kiegyensúlyozott termékválaszték folyamatos biztosítása érdekében a termékek megfelelő pozícionálása, az ügyfelek igényeinek való megfelelés és az árak tekintetében

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • ügyfél, értékesítés és bevétel orientált gondolkodás
  • gyors és önálló munkavégzés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kitűnő kommunikációs képesség
  • proaktivitás
  • önállóság
  • innovatív és kreatív gondolkodás
  • megoldás orientáltság

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1095, Budapest Lechner Ödön fasor 9.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: K&H Bank Zrt.