Magunkról

A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Szenior hitelkártya termékmenedzser

Főbb feladatok

  • Közreműködés az affluens és passzív területi tervek, célkitűzések meghatározásában, megvalósításában és nyomon követésében a kapcsolódó termékkör vonatkozásában
  • A lakossági ügyfélkörhöz kapcsolódó igények felmérése, piackutatás, üzleti igénye felmérése, versenytárs elemzés termékjavaslatok marketing és kampány javaslatok akciótervek elkészítése visszamérések elemzése, optimalizálási javaslatok kidolgozása
  • A lakossági ügyfélkörhöz kapcsolódó termékek jövedelmezőségének elemzése, szükség esetén üzleti akcióterv kialakítása
  • Termékkidolgozás és portfólió kezelés
  • Részvétel banki projektekben
  • Folyamatok kialakításában való részvétel
  • Kapcsolattartás társterületekkel, szakmai szervezetekkel, nemzetközi szervezetekkel, felügyeleti és szakmai képviseletekkel (pl. Bankszövetség)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség, gazdasági/ pénzügyi területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Min. 2 év betéti vagy hitelkártya termék fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • MS Office programok aktív felhasználó szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kreativitás

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Sberbank Magyarország Zrt.