Szegmensmenedzser (KKV)

E.ON Energiamegoldások Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • Részvétel a középtávú tervezésben, szegmens és értékesítési stratégia kialakításában.
  • A szegmens és ügyfeleinek tekintetében az üzleti lehetőségek, kockázatok és veszélyek felismerése és kezelése.
  • Piaci és versenytárs ismeretek, információk aktualizálása. Elemzések, döntés-előkészítő anyagok elkészítése.
  • A szegmens jövedelmezőségének, üzleti céljainak teljesülése érdekében kampányokat, aktivitásokat, projekteket kezdeményez, tervez, valósít meg, követ nyomon és értékel.  Költségtervezés és betartás.
  • A szegmens üzleti oldali képviselete, üzleti igényeinek érvényesítése. Szervezetközi koordinációs feladatok elvégzése, a szegmens ügyfélkörére vonatkozó komplex projektekben részvétel / vezetés.
  • Felelősség a szegmenshez tartozó ügyfelek teljes életciklus menedzsmentjéért. Proaktív bevonódás az ügyfél elégedettség további növelésére.
  • A szegmensre vonatkozó jogi szabályozások betartása. Belső szabályzatokban és folyamatleírásokban foglaltak betartása és proaktív fejlesztése, a felmerült eltérések jelzése.
  • Ajánlati és szerződés formátumok ügyfélközpontú fejlesztése.
  • Hatékony együttműködés a szegmensben dolgozókkal, társosztályokkal, társszervezetekkel.
  • Minden egyéb olyan feladat vagy projekt munka, amelyre az ügyvezető, értékesítési szervezet vezető megbízást ad.

Elvárások

  • Műszaki és / vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év értékesítési vagy értékesítéshez szorosan kapcsolódó területen szerzett tapasztalat.
  • Energia / energiamenedzsment / banki / telekom / prémium műszaki termék szektorban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Adatbázis kezelő vagy magasan specializált szoftverek használata és egyéb digitális / online eszközhasználat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély.
  • Projektvezetési tapasztalat, elemzési készség.
  • Önjáró, proaktív és üzleti, vállalkozói szemléletű munkavégzés, siker- és ügyfélorientált hozzáállás és problémamegoldás.
  • Csapatépítő képesség, jó kommunikációs és prezentációs készség, rugalmasság.
  • Magas szintű elhivatottság, lojalitás, pozitív gondolkodásmód.
  •  A munkakör betöltése erkölcsi bizonyítványhoz kötött!

Amit kínálunk:

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással támogatjuk
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Egyénre szabható cafeteria keret
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

Cégnév: E.ON Energiamegoldások Korlátolt Felelősségű Társaság