A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság

Kormányzati Logisztikai Igazgatóság
Szolgáltatási Osztály / Sokszorosító Csoport

szakmunkás nyomdász

munkakör betöltésére.

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság (KEF) önállóan működő és gazdálkodó költségvetési szerv.

A költségvetési szerv feladatkörét az 250/2014. (X.2.) Kormányrendelet, illetve az alapító okirat határozzák meg.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Próbaidő: 4 hónap

A munkavégzés helye: Budapest belvárosi körzet

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • Beérkező dokumentumok nyomdatechnikai kezelése,
  • sokszorosítások elvégzése, az elkészült anyagok nyilvántartása,
  • kötészeti munkák elvégzése (laminálás, hő kötés, spirálozás, vágás stb.),
  • adatszolgáltatások és papírelszámolások készítése,
  • grafikai feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, a 51/2016. (XII.13.) NGM rendelet, valamint a Főigazgatóságnál hatályban lévő kollektív szerződés és a KEF szabályzataiban rögzített rendelkezések az irányadók. A kinevezésre a pályázat elbírálását követően kerülhet sor.

Pályázati feltételek:

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Magyar állampolgárság;
  • Büntetlen előélet;
  • Cselekvőképesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Adobe Photoshop, illetve egyéb grafikai program ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Nyomdai területen szerzett tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • Megbízhatóság;
  • Felelősségvállalás, felelősségtudat;
  • Kiváló kommunikációs képesség, szorgalom, precizitás, jó problémamegoldó készség,
  • Nagyfokú terhelhetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázathoz csatolni kell:

  • a pályázó fényképes önéletrajzát, az elbírálásnál előnyt jelentő tényezők ismertetésével;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy annak kiállítására tett kötelezettségvállalási nyilatkozat;
  • a végzettséget igazoló oklevelek másolatát;
  • a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;
  • a pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy a pályázat sikertelensége esetén hozzájárul önéletrajza zárt kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja: pályázat elbírálását követően azonnal

A pályázatok benyújtásának határideje: 2021. július 23..

A KÖZIGÁLLÁSI PUBLIKÁLÁS IDŐPONTJA: 2021. július 2.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázati anyagokat a fent megjelölt tartalommal elektronikus úton, a "Jelentkezem" gombra kattintva Jakab Tamásné humánpolitikai főelőadó nevére kérjük benyújtani.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. augusztus 06.

Cégnév: Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság kef