DAALARNA Kft.

Szabász – szerkesztő – modellező

Főbb feladatok, munkák:

Budapesti design varrodánkba keresünk tapasztalattal rendelkező szabász kollégát.
Feladataid lesznek:

  • Esküvői- és alkalmiruha-megrendelések szabása
  • Alapanyagkészlet és -leltár nyomon követése
  • A varrodavezetővel és a tervező csapattal való szoros együttműködés
  • Gyártási és minőségbiztosítási kérdések, valamint felmerülő problémák kezelésében történő asszisztencia
  • Az elvárt minőségi standardok betartatása
  • Határidők pontos betartása
  • Más területeken dolgozó kollégákkal (sales, beszerzés) való együttműködés
  • Betekintés az új kollekciók tervezésébe / kialakításába / elkészítésébe

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Ruhaipari végzettséged van
  • Megfelelő szakmai ismeretekkel rendelkezel: minimum 1-3 éves szabászati tapasztalat női ruházat terén
  • Ismered a varrás-szabás minden fortélyát
  • Szereted a finom selymeket, csipkéket, különleges alapanyagokat
  • Pontos, precíz és rendszerető vagy
  • Bírod a terhelést és a változatos munkát
  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni
  • Ha nyitott vagy a kihívásokra, és jól kezeled a problémákat

Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

Amit kínálunk:

Tudtad, hogy a Daalarna esküvői ruhák közel húsz év töretlen hazai sikerei mellett immáron csaknem 50 nagyvárosban találhatók meg világszerte, Amerikától Európán át egészen Ausztráliáig? Most itt a lehetőség, hogy Te is részese legyél a Daalarna életérzésnek, és bepillantást nyerj egy piacvezető márka mindennapjaiba: csatlakozz bővülő csapatunkhoz és tegyél szert nemzetközi tapasztalatra a budapesti Daalarna Atelier-ből! Várjuk az önéletrajzodat. Jelentkezz hozzánk még ma!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szabó, Varró

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Alkotmány utca 23.

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel várjuk 2021. november 21-ig.

Kérjük, hogy pályázatunkra önéletrajzod megküldésével csak akkor jelentkezz, ha Az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelet (GDPR) 6. cikk (1) a) pontja alapján adataid kezeléséhez, valamint azok tárolásához hozzájárulsz.

Cégnév: DAALARNA Kft.