IKEA LAKBERENDEZÉSI KFT.

Store Visual Merchandiser/Activity Co-Worker - Budaörs

Ki vagy Te

  • • Vizuális áruházberendezői (visual merchandising), ipari formatervezési vagy művészeti területen rendelkezel felsőfokú végzettséggel.
  • • Kreatív gondolkodású vagy, amihez az üzleti életben hasznosítható vizuális készségek és kimagasló esztétikai érzék társul.
  • • Aktívan keresed a még egyszerűbb és költséghatékonyabb működés új, fejlettebb módozatait.

Amit aznap csinálsz majd

  • • Segítsd elő az IKEA áruház pozícionálását a hazai piacon: a lakberendezés terén a legnépszerűbb választás legyünk a vásárlók körében.
  • • Nyújts egyetlen különálló termékhez vagy több termék kombinációjához olyan lakberendezési megoldásokat, amelyekkel kényelmesebbé, jobbá teheted az emberek életét az otthonukban.
  • • Vizuális áruházberendezői ismereteidet és árubemutató módszereket latba vetve mutasd be – különböző áruházi kommunikációs eszközök segítségével, különböző áruházi helyszíneken – az IKEA termékválasztékának egyediségét, amely markánsan megkülönböztet bennünket a konkurenciától.
  • • Használd fel az áruházberendezést arra, hogy a termékeket átfogóan bemutató, jó összbenyomást teremts és erőteljes vizuális hatást hozz létre, amely vásárlásra ösztönöz.

Amit ajánlunk

  • • hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a
  • munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
  • • versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
  • • a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
  • • étkezési támogatást és széles körű béren kívüli juttatásokat nyújtunk,
  • • változó munkaidőbeosztásban, teljes vagy részmunkaidőben dolgozunk,
  • • változatos karrier lehetőséget biztosítunk.

Egyéb információ:

Ahol mások lakberendezési termékeket látnak, mi okos megoldásokat látunk, melyek elősegítik a jobb mindennapi életet. Szenvedéllyel, fantáziával és ötletbörzével a színeket, textíliákat és bútorokat olyan inspiráló terekké alakítjuk, melyek lázba hozzák, bevonják és meggyőzik az IKEA látogatókat, hogy ők is meg tudják csinálni!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kirakatrendező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2040 Budaors, Sport Utca 2-4

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: IKEA Lakberendezési Kft.