NZ DESIGN Kft.

Munkatársat keresünk

Statikus szerkesztő/ Tervezői munkatárs (Építőiparon belüli)

pozícióba.

Cégünk élenjáró abban a felfogásban, hogy a problémákat csak összetetten lehet kezelni és megoldani. Helyes döntést csak úgy lehet meghozni, hogy az adott feladatot minden szemszögből megvizsgáljuk és annak minden hatására tekintettel vagyunk. Ezt széles tevékenységi körünknek és több, mint 10 éves külföldről gyűjtött tapasztalatunknak köszönhetjük. Cégünkről minden egyéb hivatalos információ az alábbi elérhetőségek egyikén megtalálható:

  • www.nzdesign.hu

Főbb feladatok, munkák:

Kiviteli tervek készítése, egyrészt előregyártott vasbeton szerkezetek gyártmányterveinek és összeállítási tervének statikai szerkesztése, számítása, másrészt monolit szerkezetek terveinek és annak részletrajzainak elkészítése. Változatos projektek, jellemzően nagyméretű épületek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű AutoCAD (min.2017) kezelés
  • Angol nyelvtudás (társalgási szint)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőmérnöki végzettség (BSc v. MSc)
  • Valamely végeselem program ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszer szintű gondolkodás
  • Jártasság a kivitelezési és szerkesztői problémák megoldásában

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelem + juttatások
  • Teljesítmény arányos elszámolás
  • Utazási támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Otthoni munkavégzés (próbaidő letelte után)
  • Modern és barátságos munkakörnyezet
  • Fiatal kollégák, remek hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Az önéletrajzokat elektronikus formában várjuk fizetési igény megjelölésével, rövid, akár pár soros motivációs üzenethez csatolva.

Cégnév: NZ DESIGN Kft.