A Ringier Axel Springer, Magyarország egyik legnagyobb médiavállalata az alábbi pozícióba keresi új munkatársát

Social Szerkesztő

FELADATOK:

  • együttműködve a szerkesztőségekkel, a cég portáljaihoz kapcsolódó social media jelenlét napi szintű menedzselése, koordinálása
  • social media marketing ötletek, játékok kitalálása
  • együttműködés külső (social tartalmat előállító) partnerekkel
  • részvétel a szerkesztőségek munkájában, témajavaslatok és ötletek sikerességének folyamatos nyomon követése
  • közösségi média trendek nyomon követése
  • közösségi média stratégia kidolgozása, folyamatos frissítése a meghatározott célok függvényében
  • versenytársak folyamatos monitorozása
  • a social media jelenlét teljesítményének, és a meghatározott irányok eredményességének folyamatos mérése, ezek alapján egyeztetés a tartalom előállítókkal a finomhangolásokról
  • riportok, elemzések készítése

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • a közösségi média trendjeinek ismerete, naprakészség, a területen szerzett szakmai tapasztalat
  • hazai és nemzetközi közösségi oldalak és a követett gyakorlatok ismerete
  • legalább középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • precíz, tud önállóan döntéseket hozni
  • jó problémamegoldó
  • képes csapatban dolgozni, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik
  • nem okoz neki gondot csúsztatott munkarendben dolgozni

ELŐNYT JELENT:

  • közösségi médiában szerzett munkatapasztalat
  • kiadóknál (portáloknál), vagy ügynökségeknél, social média területen szerzett tapasztalat
  • social média kampányok tervezésében, szervezésében, monitorozásában szerzett gyakorlat
  • Google Ads és Facebook hirdetéskezelő ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • szakmai fejlődési lehetőség az online területén
  • önálló, felelősségteljes feladatok
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • nyitott, kreativitásra ösztönző vállalati kultúra
  • modern környezet, magas szintű technikai háttér
  • versenyképes fizetés
  • folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség
  • akár azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Szerkesztő, Szövegíró

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: RAS Magyarország Kft.