A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

SOCIAL MÉDIA SZÖVEGÍRÓ MUNKATÁRSAT

KERES

A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel, nyomdáival Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A „Content first”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének. Ehhez természetesen elengedhetetlen a háttérben dolgozó támogató osztályok munkája és szakértelme is a mindennapi munkavégzés során. A Mediaworks Hungary Zrt. Digitális divíziójának Termék- disztribúciós igazgatóságába keresünk az Analitikai csapatba Junior Adatelemző munkatársat, teljes munkaidőben, budapesti munkavégzési helyre.

Feladatok:

  • A vállalat portáljaihoz kapcsolódó közösségi oldalak napi szintű koordinálása váltott műszakokban, a sajtó hírközlési idősávjait lekövetve.
  • Oldalainkra a lehető legnagyobb forgalom terelése a közösségi médiából
  • Tartalomkészítés és -elosztás adatalapú finomhangolása, az eredmények folyamatos monitorozása az analitikai csapattal együttműködve
  • Közösségi média trendek követése és napi kreatív brainstorming-okon való aktív részvétel

Elvárt iskolai végzettség:

  • Előny a szakirányú végzettség, de nem elvárás
  • Angol (középfok/kommunikációképes szint)

Egyéb elvárások, tapasztalat:

  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Social media platformok alapos ismerete
  • Kiemelkedő szövegírási, szövegértési és helyesírási készség
  • Erős számítógépes ismeretek, különösen webes területen
  • Analitikus gondolkodás kreativitással ötvözve
  • Csapatjátékos hozzáállás, de önálló munkavégzésre való képesség
  • Nyitottság, igény a tanulásra és a fejlődésre

Szükséges kompetenciák

  • Pontosság és precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés, önszervezés képessége

Amit kínálunk:

  • Piacképes juttatás
  • Biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Lelkes és fiatal csapat
  • Inspiráló környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Belső képzések

A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT. MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ MUNKAVÁLLALÓKAT IS FOGLALKOZTATÓ AKKREDITÁLT MUNKÁLTATÓ

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Szerkesztő, Szövegíró

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatát a bruttó bérigény és a munkakör megjelölésével 2021. június 30-ig várjuk,

a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: Mediaworks Kiadó és Nyomda Kft.