Benedict & Helfer Kft.
Csatlakozz hozzánk

Social Media Menedzser

pozícióba!
Cégünk kis létszámú kreatív ügynökség, partnereink a kereskedelmi és szolgáltatói szektor változatos területeinek képviselői. Megbízásaink között vannak rutinszerű és kreatív kihívásokkal teli egyedi projektek egyaránt.

Főbb feladatok, munkák:

Kreatív ügynökség keres teljes munkaidős social media manager-t családias hangulatú csapatának bővítéséhez. Feladatkörök - széles körű ügyfélspektrum számára kommunikációs kampányok tervezése ügyfél KPI / SMART adatok és marketingcélok alapján, hirdetésoptimalizációval, statisztikák, jelentések riportok készítése, layoutok összeállítása photoshopban, szoros együttműködésben a kreatívokkal. Ügyfeleink social felületeinek folyamatos ellenőrzése és fejlesztése a social media platformok legfrissebb lehetőségeinek kiaknázásával, kampányelemzések készítése. Brainstormingokon való aktív részvétel, social prezentációk elkészítése. Ha szereted a munkádat, megfelelő és biztos tapasztalattal rendelkezel és tudod mi a csapatjáték, ne habozz, jelentkezz hozzánk a fizetési igényed megjelölésével!

Az álláshoz tartozó elvárások:

A social media platformok naprakész, technikai ismerete, business manager és hirdetéskezelő biztos használata. Több éves szakmai tapasztalat.  Hirdetésoptimalizációban, social trendekben való jártasság, kampányelemzések, analítikák adatainak ismerete és képesség ezek alapján új stratégiák meghatározására. Photoshop ismerete és biztos használata kreatív layoutok, posztok vizuális elkészítéséhez. Szakmai prezentációk készítése (PPT biztos ismerete). Statisztikákhoz XLS biztos tudása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Reklámügynökségi, vagy kreatív ügynökségi múlt. Érdeklődés a design, fashion, fotózás iránt. Rugalmasság, alkalmazkodó képesség.

Amit kínálunk:

Kreatív közeg, változatos projektek, versenyképes fizetés, rugalmas munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1036 Budapest

A jelentkezem gomb megnyomásával kérjük töltsd fel magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs leveledet és referenciáidat tartalmazó linket, vagy szakmai portfóliódat!
Cégnév: Benedict & Helfer Kft.