AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Meglévő csapatunkba keressük új tagunkat Social media manager gyakornoki pozícióba! Amennyiben van tapasztalatod videók készítésében és vágásában, illetve magabiztosan kezeled a social media felületeket, akkor jelentkezz hozzánk gyakornoknak! A munkavégzés heti pár órát venne igénybe és jelentős része home office-ban is végezhető!

Feladataid lesznek:

  • Social media profilok kezelése
  • Tartalomgyártás
  • Videók készítése, vágása
  • Ad hoc jellegű feladatok ellátása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Nappali tagozaton tanulsz
  • Elmúltál 18 éves
  • Precíz vagy
  • Heti rendszereséggel tudsz a projektekkel foglalkozni

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rendelkezésre álló referencia (előny, de nem feltétel)
  • Tapasztalat videók készítésében és vágásában
  • Social media felületek magabiztos kezelése

Amit kínálunk:

  • br. 1647 Ft/óra kezdő díjazás
  • Kreatívitásod, nem zárjuk határok közé
  • Csapatépítők egy szuper csapattal

Jelentkezni a jelenetkezem gomb megnyomásával tudsz!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Cégnév: Get Work Trend Kft.