Partnercégünk Magyarország egyik leghíresebb online webshopja, amely vitaminok és különböző étrendkiegészítők forgalmazásával foglalkozik. Szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő startup-hoz, ahol a siker kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény? Ha a válaszod igen, akkor gyere és légy részese egy töretlen fejlődést produkáló magyar vállalat mindennapi működésének, ahol értéket teremthetsz és megvalósíthatod Önmagad!

SOCIAL MEDIA MANAGER

AMIT KÍNÁLUNK SZÁMODRA:

  • Igazán kiemelkedő alapbért
  • Havi termék juttatást a cég saját termékcsaládjából
  • Stabil, hosszú távú karrierlehetőséget egy dinamikusan fejlődő startup cégben
  • Kellemes és modern munkakörnyezetet az V. kerület szívében
  • Fiatal, energikus és inspiráló munkatársakat

A POZÍCIÓBAN FELADATAID LESZNEK:

  • Social Media és blog megjelenési tartalmainknak teljes lemenedzselése
  • Új és már meglévő termékek megjelenésének és kapcsolódó kampányainak menedzselése
  • A márka social media kommunikációs, marketing folyamatainak megtervezése, kidolgozása, irányítása és lekövetése
  • Képi, videós és szöveges tartalmak létrehozása
  • Brand arculat vizuális kifejlesztése a social media felületeken és azok megvalósítása
  • Partnerekkel, influencerekkel és ügynökségekkel folyamatos együttműködés és kapcsolattartás

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztos és aktív B2 szintű angol nyelvtudásod van mind írásban, mind szóban
  • Legalább 3 év tapasztalatod van a közösségi médiához érdemben kapcsolódó területeken
  • Expert vagy a social media platformok kezelésében
  • Jártas vagy social media riporting-ban (Facebook Analytics)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest V. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Profession Services