Ha bírod, hogy ez a szakma pörgős, változatos megoldandó feladatokat nyújt, akkor csatlakozz hozzánk

Social Media Managerként!

Téged keresünk, ha igaz Rád, hogy

  • ügynökségi Social Media Management tapasztalattal rendelkezel, de érdekelnek más feladat típusok is
  • tudsz átfogó márka stratégiába illeszkedő content calendart építeni a pillérektől a konkrét posztokig
  • jó íráskészséggel rendelkezel, és jól tudsz angolról magyarra (és fordítva) fordítani
  • fontos számodra a konzisztens márka-kommunikáció
  • érted az organikus és fizetett social mechanizmusokat, képben vagy a social közeg kultúrájával és tudod, mi működik, mi nem
  • ismered a különböző social management platformokat
  • jártas vagy a grafikai és vizuális kultúrában
  • érted a különböző platformok analitikáját és ezt ügyféllel is meg tudod értetni
  • magabiztos az angol nyelvtudásod (írásban és szóban is!)

Előny:

  • grafikai programok alapfokú ismerete, használata
  • hírlevékszerkesztés alapfokú ismerete

Feladataid közé fog tartozni:

  • ügyfeleink Facebook kommunikációjának  tervezése és napi szintű koordinálása, trollok megszelídítése és minimális customer service
  • social kampányok stratégiai tervezése, koordinálása, monitorozása
  • KPI-ok megértése és azok teljesítése
  • kommunikációs tervek kidolgozása
  • folyamatos ügyfélkapcsolat és ügyfélprezentáció angol nyelven
  • részvétel a tartalmak, alkalmazások előállításában, együttműködés a kreatívokkal
  • riportolás, versenytársak monitorozása
  • közösségi média trendek nyomon követése
  • hírlevelek alapfokú szerkesztése
  • Plakátok, üzletmatricák és magazinmegjelenések fordítása, összeegyeztetése más anyagokkal
  • promóciós anyagok fordítása, ellenőrzése, összeegyeztetés a többi anyaggal
  • weboldal szövegek ellenőrzése
  • termékleírások fordítása
  • a konzisztens kommunikáció folyamatos ellenőrzése

Jó itt dolgozni, mert:

  • mi vagyunk az ország legjobb médiaügynöksége (Recma, M+)
  • változatos feladatkört kapsz, a megszokott feladatok mellett sok újdonság is vár Rád
  • támogatjuk a fejlődésedet
  • nyitottak vagyunk az innovációra, az új ötletekre, és biztosítjuk az ehhez szükséges modern munkakörnyezetet
  • egy lendületes csapat tagja lehetsz
  • kutya- és bringabarát munkahely vagyunk
  • hosszú a juttatások listája, ezért erről majd szóban mesélünk :)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnél Te is csapatunk tagja lenni, fényképes önéletrajzodat küldd a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Wavemaker Hungary Kft.