A Leet Gaming Kft. csapata keresi új munkatársát

Social Media Manager

pozícióba!

Magabiztosan kezeled a főbb social media platformokat, és az újonnan megjelenő trendektől se riadsz vissza? Jártas vagy a gaming és a technológia világában? Ügyesen bánsz a szavakkal és végtelen türelmed van a kommentelők felé?

A Leet Gaming Kft. a hazai vezető esport és gaming piaci szereplők egyike. Ez a friss szektor rengeteg lehetőséget és kihívást rejteget, ha szeretnél beszállni még a startkőnél és potenciálisan saját képedre formálni a hazai gaming és influenszer  világot, ne habozz, jelentkezz és dolgozz velünk!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • kiváló lehetőséget biztosítunk szakmai fejlődéshez, szakmai sikerek eléréséhez;
  • egy piacvezető és egyedülálló területtel ismerkedhetsz meg;
  • fiatalos, motivált, és lendületes csapat tagja lehetsz;

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • közösségi média felületeinek menedzselése stratégiai és napi szinten;
  • felhasználói igények azonosítása és ennek megfelelő tartalom gyártása;
  • közösségi média hirdetéseinek kezelése
  • social media marketing ötletek, játékok kitalálása, megvalósítása;
  • social media kampányok folyamatos nyomon követése, hatékonyságuk elemzése
  • termékekkel, szolgáltatásokkal, brand kommunikációval, értékesítési akciókkal kapcsolatos kommunikációs anyagok előállítása a social felületekre;
  • közösségi média trendek nyomon követése;
  • versenytársak online kommunikációs aktivitásának monitorozása;
  • a fentiekről riportok, elemzések készítése;

Mi tesz téged esélyessé?

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • a közösségi média trendjeinek ismerete, naprakészség, a területen szerzett szakmai tapasztalat
  • hazai és nemzetközi közösségi oldalak és a követett gyakorlatok ismerete;
  • kreativitás, precizitás, önállóság jellemez;
  • jó kommunikációs készséggel bírsz;
  • legalább középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • nem feltétel, de előny a gaming világ ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing
  • Online marketing

Ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal és a fizetési igényed megjelölésével.

Cégnév: LEET Gaming Kft.