HM Zrínyi Nonprofit Kft.
Munkatársat keresünk

Social media manager

pozícióba.
A HM Zrínyi Nonprofit Kft. szakmai szolgáltatásai egyedülállóak hazánkban. Sokrétű tevékenységi körünk közé tartozik a honvédelmi célú térképészeti, kommunikációs, nyomdai és könyvkiadói szolgáltatások, valamint termelési feladatok ellátása. Büszkék vagyunk munkatársaink kiemelkedő szakértelmére és tapasztalatára, melynek köszönhetően a legmagasabb szakmai elvárásoknak megfelelően állhatunk partnereink rendelkezésére.

A mi csapatunkat leginkább ezek a tulajdonságok jellemzik:
  • nyitottak vagyunk az új ötletekre
  • jókedvűen nyitjuk a napot, ami általában délutánig kitart
  • szeretünk együtt ebédelni
  • segítőkészek vagyunk

Főbb feladatok, munkák:

Releváns munkatapasztalatod miatt az alábbi feladatok már ismerősek lehetnek számodra:
  • Facebook- és Instagram-oldalak kezelése
  • social media kampányok tervezése, kivitelezése
  • szövegek írása, szerkesztése a social platformokra
  • riportok, elemzések készítése
  • sajtófigyelés
  • rendezvények kommunikációjának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Rólad főként az alábbiak mondhatók el:
  • felelősségteljesen és precízen végzed a munkád
  • meg lehet benned bízni
  • helyesen és kreatívan írsz (ha kell, gyorsan is)
  • tudsz önállóan dolgozni
  • ha rád bíznak egy feladatot, elvégzed, nem kell folyamatosan ellenőrizni, hogy valóban dolgozol-e rajta
  • mersz kreatívan gondolkodni

Amit kínálunk:

Ez akár egy szokványos social media manager állásajánlat is lehetne, hiszen a pozíció feladatköre ritkán ígér újat. Amit azonban mi mutatunk, az más, mint a többi. A kezedbe adjuk ugyanis egy olyan izgalmas világ kulcsát, amiben még biztosan nem jártál.

A fizetéseden túl ezeket is szeretnénk felajánlani neked:
  • mobiltelefon korlátlan interneteléréssel
  • laptop
  • többféle választható cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  • hozzájárulás önkéntes egészség- és nyugdíjpénztárhoz
  • születési és iskolakezdési támogatás
  • kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  • térítésmentes orvosi ellátás a Honvédkórház szakrendelésein

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1087 Budapest, Kerepesi út 29b.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.
Cégnév: HM Zrínyi Térképészeti és Kommunikációs Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.