Spalazzomed Kft.
Csatlakozz hozzánk

Social Media Manager

pozícióba!
A Spalazzomed Kft. egy több mint 10 éve professzionális kozmetikai termékeket értékesítő vállalkozás.

Főbb feladatok, munkák:

  • Lakossági és B2B hírlevelek vizuális és tartalmi szerkesztése, kiküldése
  • Lakossági és B2B közösségi média felületek (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn), oldalak kezelése
  • Social media tartalom (szöveges, képi és videós anyagok, posztok) tervezése és készítése, több márkához és termékportfolióhoz
  • Képi anyagok szerkesztése (elsősorban Adobe Photoshop és Canva)
  • Céges rendezvények fotózása, fotók szerkesztése, kidolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízható, precíz és kreatív vagy
  • Feltalálod magad, önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
  • Nyitott vagy a fejlődésre és az önképzésre
  • Ismersz és rutinosan kezelsz valamilyen hírlevélküldő rendszert (pl.: MailerLite, MailChimp, Salesautopilot)
  • Magabiztosan használod az Adobe Photoshop, Canva képszerkesztőket
  • Fotóztál már DSLR fényképezőgéppel és rutinnal rendelkezel
  • Teljes munkaidőben (8 óra) tudsz dolgozni, személyesen az irodában a XVIII. ker. szívében

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szépségápolás iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Szakmailag felkészült, sikerorientált munkatársak, vezetők
  • Családias hangulat és munkakörnyezet
  • Lelkes, dinamikus csapat
  • Változatos munkavégzés
  • Stabil, megbízható cégháttér
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1182 Budapest, Tarkő utca 4.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével és korábbi munkáiddal várjuk!
Cégnév: SPALAZZOMED KFT.