Social media asszisztens (diák)

Leírás

A Trenkwalder Cégcsoport budapesti irodájának marketing területére aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diák munkatársat keresünk!

Feladatok

  • Marketing osztály támogatása
  • Facebook oldal teljes körű kezelése
  • Facebook kampányok gyártása, menedzselése, moderálása
  • Kollégákkal való együttműködés
  • Heti, havi és negyedéves statisztikák készítése

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Heti 20-25 óra vállalása
  • Online marketing területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Megbízható személyiség

Amit kínálunk

  • Belelátás egy stabil, multinacionális vállalat mindennapi működésébe
  • Fiatalos csapat
  • Tanulási lehetőség
  • Jól felszerelt munkahelyi környezet
  • Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Trenkwalder Kft