Fornetti Kft.
  • Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. A piacon trendet teremtő, folyamatosan megújuló termékei jelenleg Európában összesen 8000 értékesítési ponton – fele részben a franchise és „In-Store-Bakery” – „Pékség a boltban” hálózatában Fornetti márkanév alatt, illetve fele részben a retail szektorban 14 országban 18 partnerrel együttműködve 4000 sütési ponton jutnak el közvetlen a fogyasztókhoz.
    Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

  • Munkatársat keresünk

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Látványpékségek technológiai-, műszaki-, üzletberendezési- és arculati tervezése Kitchendraw programban
      • Alaprajzi elrendezés és 3D megjelenítés, látványtervek készítése
      • Bútortervezés, gyártási előkészítés
      • Árajánlatok készítése
      • Dekorációs elemek grafikai szerkesztése, azok gyártási előkészítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú szakirányú végzettség
      • Tervezői-műszaki szemlélet, szépérzék
      • Tervezői- és grafikai program aktív használata
      • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
      • Nyitottság új ismeretek elsajátításához
      • Kreativitás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Kitchendraw, Cinema4D, Autocad, Photoshop, Coreldraw vagy Adobe Illustrator ismerete
      • Középfokú angol nyelvtudás
      • B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes juttatási csomag,
      • Nagyvállalati, stabil háttér
      • Fiatal, dinamikus csapat
      • Előrelépési lehetőség
      • Továbbképzési, nyelvtanulási lehetőségek

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Grafikus, Képszerkesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét, Városföld 92.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezzen fényképes önéletrajzával.

    Cégnév: Fornetti Kft.