SEO SZAKÉRTŐ

A money.hu-nál, hazánk meghatározó pénzügyi összehasonlító oldalánál már közel 10 éve azon dolgozunk, hogy segítsünk az embereknek tudatos pénzügyi döntéseket hozni. Stabil hátterünk, amelyet az ingatlan.com biztosít, lehetővé teszi, hogy Magyarországon világszínvonalú terméket hozzunk létre. Bővülő termékcsapatunkba olyan SEO szakértőt keresünk, akivel még eredményesebbé tehetjük a money.hu működését.

Ezekben a feladatokban számítunk rád…

  • tartalmi stratégia kialakítása és folyamatos optimalizálása,
  • új tartalmak projekt menedzsmentje a tartalom gyártás (külső és belső csapat) briefelésével,
  • új kulcsszavak kutatása és ezekre optimalizálás,
  • elemző eszközök segítségével a weboldal teljesítményének elemzése,
  • technikai módosítások tervezése és ezek specifikálása a fejlesztők felé,
  • a Google algoritmus-frissítéseinek lekövetése, hogy a modern tendenciák beeépülhessenek és
  • folyamatos ellenőrzés, hogy elkerüljük a büntetéseket.

Ehhez biztosan szükséged lesz…

  • legalább 3 éves SEO tapasztalatra,
  • Google Analystics és Google Search Console haladó ismeretére a gyakorlatban,
  • analitikus szemléletmódra,
  • SEO elemző toolok ismeretére,
  • alap programozási ismeretekre (CSS, HTML, JS, előny: PHP).

Ha még ezeken a területeken is szereztél tapasztalatot, akkor biztos Te vagy a mi emberünk:

  • SEO ügynökségnél,
  • projekt- vagy termékmenedzsmentben és
  • fintech területen.

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • egy megújuló, dinamikusan fejlődő termék sikerének leszel részese, egyúttal folyamatos fejlődési lehetőségek és új kihívások is várnak rád,
  • jó hangulatú, profi, szakmailag elkötelezett csapatban dolgozhatsz,
  • rugalmas munkaidőben és jelenleg otthonról is végezheted a munkádat – de ha az irodában jársz, ilyen kiváló munkakörnyezet fogad,
  • és 100%-ban bejelentett, versenyképes fizetésed mellé jóságainkat is megkapod!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1016 Mészáros u. 58./A

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: ingatlan.com Zrt.