JAN-KER 2001 Kft.
Munkatársat keresünk

SEO specialista / online kampány menedzser

pozícióba.
Hódmezővásárhelyi székhelyű évtizedes tapasztalattal rendelkező ital nagy-és kiskereskedelmi vállalat online felületeinek menedzselésére keressük leendő csapattagunkat. Ha az itt leírtakban magadra ismersz, küldd el önéletrajzodat, kíváncsiak vagyunk rád.

Főbb feladatok, munkák:

  • Webshop SEO optimalizálása
  • Google AdWords kampány menedzsment
  • Egyéb online kampányok menedzselése, optimalizálása (Social media, You Tube, linkbuilding stratégia, Mailchimp, stb.)
  • Google Analytics adatainak elemzése, értékelése, Google algoritmus frissítéseinek lekövetése, hogy a modern trendek folyamatosan beépülhessenek
  • Webshop tartalom fejlesztés, optimalizáció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Határozottság, magabiztos fellépés
  • Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett igazolható tapasztalat
  • Gyakorlati SEO/Google AdWords tapasztalat, a mai online marketing trendek naprakész ismerete, ideértve a Google aktuális etikai trendjeit is.
  • Google Analytics / Search Console használatában szerzett tapasztalat
  • Kreatív, innovatív látásmód, proaktív, cselekvő attitűd
  • Jó szövegírási készség
  • Korábbi webáruház SEO optimalizálásában és kampány menedzselésében szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Shoprenter ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy évtizedes tapasztalattal rendelkező kereskedelmi vállalatnál
  • Versenyképes fizetés
  • Modern, kulturált, tiszta munkakörnyezet
  • Home office / személyes jelenlét egészséges arányának biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

6800 Hódmezővásárhely, Tanya 222.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.

Cégnév: JAN-KER 2001 Kft.