SENIOR UX/UI DESIGNER (HATÁROZOTT IDŐ)

A Budapest Bank új munkatársat keres Design csapatába, Senior UX/UI Designer pozícióba.

A Senior Designer felelőssége a Budapest Bank alkalmazásinak, digitális folyamatainak ügyfélközpontú optimalizációjára, fejlesztésére irányul.

A pozíció előre láthatólag egy év határozott időre szól.

Csapatunk célkitűzése, hogy látogatóinknak kiemelkedő ügyfélélményt nyújthassunk a digitális térben, alkalmazásaink, digitális folyamataink állandó vizsgálatával, mérésével és optimalizálásával.

Főbb feladataid lesznek:

  • UX/UI piaci trendek ismerete, követése
  • hazai és nemzetközi versenytársak folyamatos nyomon követése és elemzése
  • digitális szolgáltatások megtervezése, részvétel a kapcsolódó digitális folyamatok, funkciók fejlesztéseiben
  • alkalmazások UX/UI terveinek elkészítése
  • alkalmazások prototípusainak elkészítése és bemutatása
  • szoros együttműködés a designer csapat többi tagjával
  • döntési anyagok elkészítésének támogatása
  • design tervek prezentálása
  • design specifikációk megírása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • angol nyelv magabiztos ismerete
  • analitikus gondolkodás
  • service design módszertanok alapos ismerete
  • design thinking módszertan ismerete
  • prototípuskészítésben való jártasság
  • releváns tervezőszoftverek készségszintű alapos ismerete
  • erős UI design portfólió
  • Figma / Sketch szoftver ismerete (Figmát fogsz használni a munkádhoz)

Ezen felül előnyt jelent, ha:

  • a Data-driven design jó barátod
  • ismered az agilis módszertanokat (kiemelten Kanban)
  • láttál és használtál már ticketing rendszert (kiemelten JIRA)
  • készségszerűen használod az Adobe XD-t vagy a Figma prototipizáló részét
  • írtál már design specifikációt
  • dolgoztál már szorosan együtt fejlesztőkkel, megérted a nehézségeiket, az IT rendszerek peremfeltételeit
  • dolgoztál már atomic design szemlélettel
  • építettél már komplett design system-et és készítettél ráépülő felületterveket
  • dolgoztál már közvetlenül megrendelőkkel, „el tudod adni” a designod.

Miért érdemes csatlakozni csapatunkhoz?

  • a design terület széles spektrumával dolgozhatsz
  • szakmai fejlődési lehetőség és támogatás
  • rugalmas munkaidő
  • kreatív és agilis környezet
  • belső juttatások és kedvezmények
  • stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Cégnév: Magyar Nemzeti Bank