Cégbemutató

Mi a 4iG-nél szeretjük a komplex feladatokat és az elégedett ügyfeleket, ezért célunk az, hogy megrendelőink számára teljeskörű IT megoldásokat kínálhassunk és Magyarország első számú IT integrátorává váljunk.

IT üzemeltetés mellett szoftvert fejlesztünk, hardware-t szállítunk, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkozunk. Hiszünk abban, hogy céljaink eléréséhez az összetartó és jól képzett csapatunk munkája elengedhetetlen.

Ha Te is úgy érzed, hogy szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, mindenképp nálunk a helyed!

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

senior termékmenedzser (ipar 4.0)

KÖZÖS CÉLJAINK MEGVALÓSÍTÁSÁHOZ AZ ALÁBBIAKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Ismertető anyagok tartalmi kidolgozása, marketing anyagok elkészítésének koordinálása, folyamatos frissítése.
  • Kínálati portfólió meghatározása, javaslattétel a termék és szolgáltatás portfólió módosítására.
  • Értékesítők támogatása a ROI és TCO számítások során.
  • Piaci szegmentáció alapján piacspecifikus értékesítést támogató marketing anyagok tartalmi kidolgozása.
  • Konzultatív értékesítői tevékenység ellátása: igény felmérés, műszaki igények, üzleti elvárások, célok felmérése, helyszíni felmérések elkészítése, dokumentumok kezelése.
  • Ügyfélkör fejlesztése, ügyfélinformációk karbantartása.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, az ügyfelek tájékoztatása, támogatása információkkal, javaslatokkal.
  • Tárgyalások, műszaki ajánlatok, szerződések, megrendelések előkészítése, lebonyolítása és megvalósítása.
  • Termék és szolgáltatásportfólió fejlesztési lehetőségeinek meghatározása; fejlesztési terv kialakítása, végrehajtásának felügyelete.
  • Szakmai prezentációk készítése és tartása.
  • Az előforduló problémák, kockázatok írásbeli jelzése a vezető és/vagy az ügyfél felé, kezelésében való részvétel.
  • A feladatköréhez tartozó érintett üzletágakkal való rendszeres kapcsolattartás, azok működésének megismerése, és kiszolgálása az ügymenet szempontjából szükséges adatokkal, információkkal.
  • Kapcsolattartás gyártók, beszállítók és alvállalkozó partnerek felelős munkavállalóival.

AMI SZÜKSÉGES LESZ AZ EREDMÉNYES MUNKÁDHOZ:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret
  • Marketing ismeretek
  • Termékfejlesztési gyakorlat
  • Ipari automatizálási rendszerek ismerete
  • Műszaki tervek, leírások, folyamatábrák értelmezése, ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információ:

Budapest: Központi irodánk a III. kerületben, a Budai-hegység lábánál fekvő zöld övezetben található, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a Kolosy tértől.

AMIVEL VÁRUNK TÉGED:

  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
  • Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
  • Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
  • Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
  • Ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1037 BUDAPEST, MONTEVIDEO U. utca 8.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: 4iG Nyrt.