Senior Piackutató (egészségügyi terület)

Főbb feladatok:

  • hazai és nemzetközi egészségügyi (healthcare) piackutatási projektek teljes körű menedzselése (szegmensek: vényköteles gyógyszerek, vény nélkül kapható gyógyszerek, étrendkiegészítők, patika- és magánegészségügyi szektor)
  • ügyfél igények megértése, interpretálása
  •  ügyfélkapcsolati teendők ellátása (gyógyszeripar, egészségipar)
  •  kutatási ajánlatok készítése, kérdőív készítés, elemzés
  •  kapcsolattartás társosztályokkal és külsős szolgáltatókkal, projekt mérföldkövek betartatása
  • kutatási projektek eredményeinek prezentációja, adatok elemzése, értelmezése, javaslatok megfogalmazása
  • a vállalat által megfogalmazott minőségbiztosítási kritériumok betartatása a kutatási folyamat során

Követelmények:

  • 3-5 év kvantitatív kutatásban ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat (health terület preferált) kvalitatív tapasztalat előny
  • önálló piackutatási projekt menedzsment tapasztalat
  • ügyfélkapcsolati tapasztalat (briefing, ajánlat készítés, probléma kezelés, prezentáció)
  • kutatási szakértelem, kiváló elemzési képesség, az eredmények összefoglalása és javaslatként való megfogalmazása
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • MS Office magas fokú ismerete, SPSS előny

Képzettség:

  • felsőfokú végzettség (szociológus vagy közgazdász végzettség előny)

Képességek, kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség
  • pontos, megbízható munkavégzés, határidők betartása
  •  rugalmas, együttműködő személyiség, csapatjátékos
  • terhelhetőség, párhuzamosan több projekt menedzselésének képessége
  • ambiciózus személyiség, nyitottság, tanulási igény

Közvetlen felettes: Healthcare Research Director

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Projektmanager

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1061 Budapest

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, megjelölt bruttó bérigénnyel a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: ÁllásStart Magyarország Kft.