Milyen feladatok várnak Rád?

  • Kapcsolattartás elsősorban nemzetközi, illetve kiemelt jelentőségű hazai ügyfeleinkkel
  • Médiamegbízások felvétele, egyeztetése
  • Potenciális ügyfelek média tendereire prezentációk és szakmai anyagok készítése
  • Új üzleti lehetőségek kiaknázása a meglévő ügyfeleknél
  • Stratégiai és taktikai médiatervezés és a futó projektek menedzsmentje
  • Post buy elemzések készítése és prezentálása
  • Case study-k készítése a média megoldások vonatkozásában, illetve versenyeztetése
  • Médiatervezési eszközök, kutatási tool-ok megismertetése a junior kollégákkal

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Legalább 5 éves tapasztalat stratégiai és taktikai médiatervezésben
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Szakmai középfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő prezentációkészítési képesség
  • Ügyfélorientált, stratégiai és megoldásorientált gondolkodásmód
  • Terhelhetőség, elkötelezettség, proaktivitás

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?

  • Tapasztalattól függő bérezés + Szép Kártya
  • Rugalmas munkaidő + home office lehetőség
  • Izgalmas projektek
  • Képzési és tanulási lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai anyagoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda