A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Senior Marketing Manager

Főbb feladatok

  • Az üzleti stratégiához illeszkedő éves marketingkommunikációs terv kidolgozása és implementálása
  • A lakossági és micro üzletág célcsoportspecifikus és értékesítési stratégiájához illeszkedő marketingkommunikációs aktivitások tervezése és összehangolása: termék kommunikáció, ATL és BTL kampányok
  • Az éves marketingkommunikációs büdzsé tervezése és kezelése
  • Bankfiókok marketing támogatása, fióki marketing anyagok készítése
  • Kreatív ügynökségek kezelése és motiválása
  • Menedzsment előterjesztések készítése, kapcsolódó folyamatok felügyelete
  • A regionális központtal történő kapcsolattartás
  • Folyamatos és ad-hoc kutatások tervezése és implementálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy marketing szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év releváns marketingkommunikációs területen és/vagy ügynökségnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás - szóban és írásban egyaránt
  • Menedzseri szemlélet, hatékony munkaszervezés
  • Proaktivitás, kreativitás, kezdeményező készség
  • Önállóság, döntéshozatali készség
  • Kiváló munkaszervező képesség, multitasking
  • Magabiztos MS Office ismeret

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Pénzintézetnél marketing/kommunikációs területen szerzett szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Sberbank Magyarország Zrt.