A CIB Bank Zrt. CRM és digitális analítika szakterülete

Senior marketing elemző (CRM)

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Üzleti döntéshozatalt és értékesítést támogató elemzések, riportok készítése a bank lakossági és kisvállalati ügyfélkörében
  • Kampányok célcsoport listájának készítése, kampány eredményének rendszeres heti visszamérése, végső eredményeinek részletes elemzése
  • Javaslattétel direkt marketing kampányok célcsoportjainak meghatározására, kampányok eredményességének növelésére
  • Operatív CRM tevékenységet támogató belső eljárások, illetve direkt marketing kampány folyamatok fejlesztése és karbantartása
  • Adattárházi (SAS) és operatív CRM rendszer (Partner Pult) fejlesztések üzleti oldali menedzselése, karbantartása
  • CRM érintettségű digitális fejlesztések adat alapú támogatása
  • NPS alapú és ügyfélelégedettségi vizsgálatok készítése

Elvárások:

  • Üzleti igények megértése, operacionalizálása
  • Felsőfokú végzettség pénzügyi-gazdasági vagy informatikai területen
  • Tapasztalat CRM, elemzési, üzletfejlesztési vagy üzleti intelligenciához szorosan kapcsolódó területen
  • Programozási tapasztalat SAS és/vagy SQL nyelven, adattárházi, illetve adatbázis rendszerek ismerete, fejlett Excel ismeretek
  • Képesség a precíz munkavégzésre, önállóság, csapatmunkára való hajlandóság
  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás

Előnyt jelent:

  • CRM, elemzési, üzletfejlesztési vagy üzleti intelligenciához, illetve kontrollinghoz szorosan kapcsolódó területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lehetőség nemzetközi környezetben való munkára
  • Lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Hazai és nemzetközi innovatív projektekben való aktív részvétel
  • Adat alapú döntéshozatali folyamatban a bank fő fórumainak megismerése, támogatása
  • Home office lehetőség, hibrid munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CIB Bank Zrt.