ingatlan.com Zrt.

SENIOR KOMMUNIKÁCIÓS SZAKÉRTŐ

A money.hu-nál, hazánk meghatározó pénzügyi összehasonlító oldalánál már közel 10 éve azon dolgozunk, hogy segítsünk az embereknek tudatos pénzügyi döntéseket hozni. Stabil hátterünk, amelyet az ingatlan.com biztosít, lehetővé teszi, hogy Magyarországon világszínvonalú terméket hozzunk létre.

Bővülő csapatunkba olyan kommunikációs szakértőt keresünk, aki a szöveges tartalmaink létrehozásával és koordinálásával segít a felhasználóinknak megismerni és megérteni a money.hu piacait, termékeit.

Ezekben a feladatokban számítunk rád…

  • kommunikációs és PR-csatornák működtetése,
  • szövegírás, szerkesztés, tartalom-előállítás pénzügyi témákban,
  • háttéranyagok összeállítása,  sajtóközlemények koordinálása,
  • sajtórendezvények tervezése és kivitelezése,
  • sajtófigyelés, megjelenések elemzése, sajtólisták kezelése,
  • sajtókapcsolatok ápolása,
  • kreatív tartalmi megoldások kitalálása,
  • contentre alapuló sales leadek generálása,
  • elemzések, riportok és prezentációk készítése,
  • együttműködés a money. hu termék csapatával, SEO-szakértőinkkel és egyéb társosztályokkal.

Ehhez biztosan szükséged lesz…

  • legalább 3-5 év szakirányú tapasztalatra PR, kommunikációs területen,
  • pénzügyi, gazdasági témákban való jártasságra,
  • social media menedzsment tapasztalatra,
  • kommunikációs kampányok tervezésében és megvalósításában szerzett jártasságra,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészségre,
  • aktív sajtókapcsolatokra (főként gazdasági sajtó),
  • kommunikációs csatornák professzionális használatára, valamint
  • gyors reagáló- és áttekintési képességre.

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • egy megújuló, dinamikusan fejlődő termék sikerének leszel részese, egyúttal folyamatos fejlődési lehetőségek és új kihívások is várnak rád,
  • jó hangulatú, profi, szakmailag elkötelezett csapatban dolgozhatsz,
  • rugalmas munkaidőben és jelenleg otthonról is végezheted a munkádat – de ha az irodában jársz, ilyen kiváló munkakörnyezet fogad,
  • és 100%-ban bejelentett, versenyképes fizetésed mellé jóságainkat is megkapod!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1016 Mészáros u. 58./A

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: ingatlan.com Zrt.