CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és kommunikációs Igazgatósága széleskörű szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Senior kommunikációs szakértő

Téged várunk bővülő csapatunkba, ha releváns és minimum 5 éves munkatapasztalattal rendelkezel külső és belső kommunikációs területen. Szívesen kamatoztatnád korábban megszerzett szakmai tapasztalataidat hazánk egyik legnagyobb cégében, és részt vennél új, innovatív megoldások bevezetésében reputációmenedzsment és tartalomfejlesztés területén? Egy egyedülálló szektorban fejlesztenéd tovább tudásod és szeretnél egy kiváló csapat tagja lenni?

Ha a válaszod igen, Téged keresünk.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • A nemzeti lottótársaság hosszútávú kommunikációs és reputációmenedzsment stratégiájának támogatása, végrehajtásában való aktív részvétel
  • Külső és belső kommunikációs és munkáltatói márkakommunikációs akcióterv kialakításában való részvétel és kapcsolódó aktivitások megszervezése, végrehajtása
  • Stratégiai szintű tartalomelőállítás, szövegírás (háttéranyagok, felkészítők, sajtóközlemények, cikkek, online tartalmak megalkotása) és annak rövid és hosszútávú menedzselése
  • Sajtókapcsolattartás menedzsmentje
  • Értékesítéstámogató kampányok, termékbevezetések, társadalmi felelősségvállalási programok kommunikációjának, kapcsolódó PR aktivitás menedzselése
  • Ügynökségi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Online és offline sajtóesemények szervezése és megvalósítása

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, HA:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (marketing, illetve kommunikációs szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Több éves releváns szakmai tapasztalatod van kommunikációs területen (ügynökségi, illetve vállalati egyaránt)
  • Kimagasló íráskészséggel bírsz
  • Minimum középszintű, élő angol nyelvtudással rendelkezel
  • Kreatív és proaktív vagy
  • Szeretsz és tudsz projekteket menedzselni
  • Nyitott vagy az innovációra és képben vagy a szakmánk újdonságaival
  • Stratégiai tartalommenedzsment képességekkel rendelkezel
  • Önálló, pontos, gyors munkavégzés jellemző rád
  • Jó kapcsolatteremtő vagy erős kommunikációs képességgel
  • Magas elvárások mellett kiegyensúlyozott teljesítőképességgel bírsz

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, összetartó csapat
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel lehetősége
  • Közösségi vállalati programok

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős, határozatlan időre, 180 napos próbaidővel.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezési határidő:  2020.02.14.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Cégnév: Szerencsejáték Zrt. Kft.