A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Az idei évben bevezetésre került hitelkártya termékünk. A bank eltökélt szándéka, hogy a piac egyik meghatározó szereplőjévé váljon. Amennyiben szeretnél részese lenni egy sikertörténetnek már a kezdetektől, új rendszereket, funkciókat és terméket fejleszteni, akkor köztünk a helyed.

Senior hitelkártya termékmenedzser

Főbb feladatok

  • Részvétel a stratégiaalkotásban,
  • Üzleti javaslatok készítése, bevétel-költség elemzés,
  • Sales és marketing stratégia kidolgozása
  • Folyamat -és rendszerfejlesztés
  • Termékdokumentációk elkészítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 2-5 éves hitelkártya termékmenedzseri tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office aktív felhasználó szintű ismeret
  • Innovatív, sikerorientált gondolkodásmód

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Sberbank Magyarország Zrt.