Változatos feladatkör, önállóságot és pontosságot igénylő projektek, inspiráló munkakörnyezet.

Jól hangzik? Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz marketing csapatunkhoz,

az alábbi pozícióba:

Senior Brand Manager

(Budapest XIII. kerület)

Az idén 30 éves Unix Autó Kft. az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 4000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Amennyiben Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni, jelentkezz hozzánk.

Az alábbiak lesznek a feladataid:

  • Kizárólagos forgalmazású, prémium minőségű márkánk teljes körű támogatása, a márkajellemzők és az új termékek kommunikációja.
  • A vállalat egységes megjelenésének biztosítása, meglévő és új arculati elemek alkalmazása, fejlesztése.
  • A teljes márkakommunikáció megvalósítása az online és offline térben egyaránt.
  • A márkához kapcsolódó termék és márkakommunikációs folyamatok követése a koncepció alkotástól a minőségellenőrzésig.
  • Folyamatos és világos kommunikáció a külső partnerekkel, ügynökségekkel, valamint a kapcsolódó társosztályokkal.

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

  • Brand managerként és/vagy reklámügynökségeknél szerzett legalább 3-5 éves tapasztalattal bírsz.
  • Felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezel.
  • Középszinten beszélsz angolul.
  • Otthonosan mozogsz az offline és online média eszközök használatában.
  • Kiemelkedő esztétikai érzék jellemez és naprakészen ismered az aktuális grafikai trendeket.
  • Természetes számodra a gyors, igényes munkavégzés és a projektek felelősségteljes végig követése.
  • Dinamikus szervező-, kommunikációs és tárgyalókészség, valamint határozottság jellemez.
  • Szeretsz és tudsz ötletelni, kreatív koncepciókat hozni a határidők betartása mellett is.
  • Tulajdonosi szemlélettel gondolkozol.

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat.
  • Fotózási gyakorlat.

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelmet.
  • Részese lehetsz egy dinamikusan fejlődő, piacvezető nagyvállalat munkájának.
  • Változatos, komplex, izgalmas projekteket, amelyek meghatározóak cégünk sikereiben.
  • Hosszú távú munkalehetőséget, innovatív munkakörnyezetben, modern eszközökkel.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Frangepán utca 55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Unix Autó Kft.