BIROPHARMA KFT.
  • A Biropharma egy nagy múltú gyógyszeripari szereplő, melynek termékei, az Avemar és az Immunovet a jelentős belföldi jelenléten túl a világ számos pontján megtalálhatók. Egy stratégiai irányváltást tűztünk ki célul, ami azt az izgalmas kettősséget eredményezi, hogy egy nagy múltú vállalat vegyül start-up kultúrával. Ha vannak ötleteid, és izgalommal tölt el, hogy van ráhatásod egy cég működésére, de hajlandó vagy a napi szintű adminisztratív munkát is megcsinálni, akkor nálunk a helyed!

  • Főbb feladatok, munkák:

      • Sales és marketing menedzserek munkájának támogatása
      • A belföldi és külföldi partnerekkel való kapcsolattartásban való aktív részvétel
      • Márkaboltjainkból bejövő igények kezelése
      • Online értékesítési tevékenységünk támogatása
      • Vevői adatbázisok kezelése
      • Konkurencia figyelés
      • Kapcsolattartás kreatív ügynökségekkel
      • Döntéshozói anyagok előkészítése
      • Prezentációk készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Magabiztos Word, Excel, PowerPoint ismeretek
      • Jó elemző és problémamegoldó készség
      • Minimum középfokú végzettség
      • Pontos, precíz önálló munkavégzés
      • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

    Amit kínálunk:

      • Családias környezet
      • Izgalmas feladatok
      • Fejlődési lehetőség
      • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Online értékesítés
    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1023 Budapest, Bécsi út 25.

    Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz feltöltésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

    Cégnév: BIROPHARMA KFT.