Dinamikusan fejlődő podcast- és tartalomgyártó ügynökségünk, a KYO Agency olyan ambiciózus

sales és marketing managert

keres, aki megtalálja azokat az új partnereket és ügyfeleket, akik a stúdiónk segítségével, kreatív tartalmakon keresztül szeretnék elmesélni a saját történeteiket, és aki koordinálja az ehhez kapcsolódó marketingfolyamatokat.

Ügynökségünk fő tevékenységei: podcast-fejlesztés, reklámfilm- és műsorgyártás, tartalommarketing szolgáltatások.

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

  • Izgalmas ügyfelek, kiváló hazai és nemzetközi márkák, akikkel élvezni fogod a közös munkát
  • Dinamikus, kihívásokkal teli, változatos munkakör, ahol nincsenek felesleges adminisztrációs feladatok, értelmetlen riportok és hierarchikus rendszerek
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása
  • Motiváló alapbér + teljesítmény alapú jutalékrendszer
  • Családias hangulat, inspiráló csapat
  • Napfényes loft iroda in-house stúdióval + home office kombinációja

A következő feladatok ellátása vár majd rád:

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
  • Szolgáltatások értékesítése, konkurenciafigyelés
  • Ügyféligény felmérése, ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása
  • Üzleti tárgyalások és egyeztetések lebonyolítása, részvétel szakmai eseményeken
  • Aktív közreműködés a cég kreatív folyamataiban, az ügyfélélményt és partneri elvárásokat, igényeket képviselve
  • A sales aktivitásokhoz szükséges marketingfolyamatok teljes körű koordinálása (partnerügynökségeink, alvállalkozóink-szakértőink briefelése, marketingaktivitások és kommunikációs platformok felügyelete)

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Felsőfokú/egyetem végzettség
  • 1-2 éves értékesítés és/vagy marketing területen szerzett tapasztalat
  • Határozott és magabiztos fellépés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

  • Fényképes CV
  • Maximum 1500 karakteres motivációs levél
  • Bérigény megjelölése
Cégnév: Kyo Consulting Kft.