Az ön új cége
Multinacionális, gyógyszeripari ügyfelünk számára keresünk Rx vonalon jártas sales és marketing vezetőt, inkább marketing fókusszal.

Az ön új feladatköre

  • éves, több éves tervek készítése, statisztikai elemzések készítése, piaci elemzések elvégzése; eladási eredmények értékelése, mindezekről havi riportok készítése
  • marketing budget megtervezése, eladások tervezése, budget betartása, marketing tervek készítése és végrehajtása: kampányok lebonyolítása, nyomdai megrendelések intézése
  • kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel, nagyobb volumenű együttműködés esetén (kórházi tenderek, patikaláncok)
  • sales csapat vezetése: szakmai továbbképzések szervezése; látogatási tervek, kampányok tervezése; munkaszervezés, munkavégzés ellenőrzése; sales meetingek szervezése és megtartása; compliance irányelvek betartatása; költségtervezés, költségelszámolások ellenőrzése stb.

Mire van szüksége a sikerhez

  • felsőfokú végzettség
  • minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • gyógyszeripari marketing és sales területen szerzett, több éves tapasztalat; Rx terület alapos ismerete és vezetői tapasztalat
  • előny az orvoslátogatói múlt, de nem feltétel; gasztroenterológiai portfolióval szerzett tapasztalat előny

Mire számíthat

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés, kötetlen munkarend és részben home office lehetőség
  • motiváló bérezési csomag és juttatások (cafeteria, élet-, baleset-, egészségbiztosítás)
  • autó (magánhasználattal), laptop, telefon
  • dolgozóbarát munkakörnyezet és munkaeszközök
  • támogató, barátságos kollégák

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Cégnév: Hays Czech Republic