PR1MER Kft.
Sales és marketing vezető
20 éves múlttal rendelkező sütőipari cégcsoport a további növekedési céljainak megvalósításához keres Sales és marketing vezető-t XXI. kerületi telephelyre.

Főbb feladatok, munkák:

    - a cég ügyvezetőjével együttműködve a cég értékesítési stratégiájának kialakítása
    - key account (multinacionális kiskereskedelmi láncok, HORECA) ügyfelekkel való kapcsolattartás
    - ár stratégia és termék mix meghatározása értékesítési csatornánkénti bontásban
    - új termékportfólió kialakításának irányítása az üzemvezetővel együttműködve.
    - a cég teljes marketing stratégiájának kialakítása (4P alapján)
    - termékfejlesztés irányítása a piaci igények felmérése alapján, ideértve az árazást, a csomagolás fejlesztést is
    - ügynökségekkel való kapcsolattartás (különös tekintettel csomagoló és POS anyagok fejlesztésére vonatkozóan)
    - 2 értékesítési munkatárs munkájának irányítása
    - szoros együttműködés a cég- és üzemvezetővel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - min 6-8 év sales és marketing tapasztalat FMCG területen
    - emberek irányításában szerzett tapasztalat
    - gyors alkalmazkodó képesség
    - csapatjátékos személyiség
    - önállóan megtalálja magának a feladatot
    - strukturált munkamódszer

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - sütőipari tapasztalat

Amit kínálunk:

    - versenyképes fizetés
    - céges autó
    - családias, jó hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Dézsa utca 14.

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel, illetve motivációs levelét.

Cégnév: PR1MER KFT.