Feladatok:

  • Értékesítési csapat teljes körű koordinálása, irányítása, ellenőrzése
  • Üzletfejlesztés, új piaci lehetőségek kiaknázása
  • Vevőkör felépítése, új vevők felkutatása
  • Vevői szerződéses kapcsolatrendszer aktualizálása, ápolása
  • Éves marketingbüdzsé tervezése, végrehajtása
  • Online aktivitások tervezése, szervezése
  • Grafikai anyagok, szövegek elkészítésének koordinálása
  • Riportok elkészítése a felsővezetőség és a tulajdonosok felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 5 év tapasztalat FMCG szektorban (élelmiszeripar)
  • Vezetői tapasztalat (key account csoportvezetőként, senior KAM-ként, üzletfejlesztésben vagy sales és marketing manager pozícióban)
  • Tapasztalat online marketing, brandmenedzsment folyamatokban
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office programok)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálnak:

  • Piacképes alapbér és juttatási rendszer
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: mobiltelefon, laptop
  • 6. hónapot követően céges autó
  • Home office lehetőség megbeszélés alapján
  • Stabil, vállalati háttér- nagy múltú vállalat, amely családias légkört biztosít

Munkavégzés helye:

  • Pest megye északi része
  • Partnerlátogatás esetén országos munkavégzés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen frissített önéletrajzával!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda