Magnifique Bt.

Étteremről: A tradicionális magyar konyhát a mai modern kor elvárásainak megfelelően úgy reformáljuk meg, hogy közben a jól ismert ételek megőrzik karakteres ízvilágukat. Éttermünk egyedülállóan dolgozza fel a kultúrkörrel rendelkező régi tradicionális ételkülönlegességeket, melyek közben a nimbuszukból sem veszítenek, így vendégeinknek lehetősége nyílik megkóstolni régi és neves művészeink kedvenc fogásait.

Sales és Marketing munkatársat

keresünk a Bártfai Vendéglő csapatába új ügyfelek megszerzésére/toborzására, arculatunk népszerűsítésére, szolgáltatásaink értékesítésére, akár részmunkaidőben is. (Éttermünk befogadóképessége: 70 fő)

Előny:

rendezvényszervezésben, értékesítésben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • cégekkel, utazási irodákkal való kapcsolat kiépítése
  • célközönség felkutatása, megszólítása
  • teljes marketing feladatok elvégzése / online felületeken is /

Elvárások:

  • meggyőző határozott fellépés
  • agilis, barátságos, nyitott személyiség
  • kiemelkedő kapcsolatteremtési és kommunikációs képesség
  • angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Bártfai utca 5.

Fényképes önéletrajzokat várunk.

Díjazás: sikerdíjas

Cégnév: Magnifique Bt.