A Prima Medica EgészségKözpontok több, mint tizenöt éve a magánegészségügyi piac dinamikusan fejlődő szereplői. Tucatnyi szakterületen, népes szakorvosi gárdánkkal évente több tízezer orvos-beteg találkozót bonyolítunk szakrendelőinkben. Elsődleges célunk a magas szakértelemmel végzett egészségügyi tevékenység, az ezzel összefüggő magas ügyfélelégedettség biztosítása, valamint a magas szakmai színvonalú, közérthető és hiteles kommunikáció az egészségügyről. Új szakterületi bővítésünkből kifolyólag csapatunkba a szakmáját kiválóan értő, elkötelezett, dolgozni akaró munkatársakat keresünk, melyet elsősorban versenyképes juttatásokkal, szakmai fejlődési lehetőséggel és remek munkahelyi légkörrel honorálunk. Amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, akkor jelentkezz még ma!

Sales és Marketing munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • szervezi, összefogja az online kommunikációt-értékesítést
  • új kommunikációs csatornák kiépítése, meglévők kezelése
  • értékesítési csatornák működtetése, fejlesztése
  • akciók kidolgozása, grafikák, gyártások koordinálása
  • weboldal napi tartalmi frissítése, kezelése, és teljesítményének folyamatos javítása, keresőoptimalizálása
  • kapcsolattartás partnerekkel, külső szolgáltatókkal
  • piackutatások, marketingelemzések készítése, értékelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú marketing és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Értékesítési és marketing elkötelezettség
  • Office programok felhasználói szintű használata
  • Fejlődni akarás és célorientáltság
  • Eredmény és ügyfélorientált szemlélet
  • Belső igény folyamatos szakmai fejlődésre
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egészségügyi végzettség és/ vagy tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Megbecsülés
  • Lelkes és támogató csapattagok
  • Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a partnercégeknél

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Jelentkezését kizárólag fényképes szakmai önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével kérjük.

Cégnév: New Health Kft.