Sales és Marketing Manager

Sales és Marketing Manager@Europa Media Trainings

Állás leírása:

Kreatív és céltudatos kollégánkat keressük sales és marketing csapatunkba, ahol legfőbb feladatod a képzéseink és szolgáltatásaink népszerűsítése lesz.

Fontos, hogy a hagyományos marketing megközelítések ehhez általában nem elegendőek, így a találékonyság és rugalmasság alapvető követelmény.

Szakmai ismeretek:

  • Nemzetközi sales & marketing (***)
  • Online sales (***)
  • Ügyfélközpontúság (***)
  • Kiváló kommunikációs készség (*****)
  • Microsoft Office ismeretek (****)

Emberi tulajdonságok:

  • Barátságos személyiség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Nyomás alatt is képes dolgozni
  • Önálló és csapatjátékos

Előny, ha...

Rendelkezel képzési / tanácsadói szektorban szerzett tapasztalattal

Az ideális jelentkező:

  • Tapasztalattal rendelkezik nemzetközi és online értékesítés és marketing területén a szolgáltatási szektorban
  • Kiválóan kommunikál angolul szóban és írásban
  • Ügyfélközpontú és barátságos
  • Képes egyértelműen követni az utasításokat
  • Figyel a részletekre
  • Ügyfélorientált és alkalmazkodóképes

Végzettség:

  • (Nem kell papír))
  • Marketing(BA diploma))
  • Marketing(MA diploma))
  • Kommunikáció- és médiatudomány(BA diploma))

Nyelvtudás:

  • Angol(Kiváló kommunikáció szóban és írásban is))

Feladatok:

Kapcsolattartás a VIP ügyfelekkel (telefon, e-mail, online meetingek), Telesales és piackutatási hívások kezdeményezése, termékek, szolgáltatások bemutatása, Fenntartható kapcsolatok és bizalmi viszony kiépítése ügyfeleinkkel, kérések / igények felmérése, Az ügyfelek nyilvántartásának frissítése a CRM rendszerben, Részvétel a sales stratégiák kialakításában

  • EU kutatási és innovációs projektek fejlesztése és irányítása
  • EU finanszírozási rendszer

A cégről

Uniós kutatás-fejlesztési projektek

Trénereink 1999 óta vesznek részt Uniós finanszírozású kutatási és innovációs projektekben. Azóta több mint 300 projektpályázatot írtak és irányítottak. Szakértelmük és közvetlen gyakorlati tudásuk a mi termékünk.

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.